O firmie meblowej

Meble na zamówienie Wrocław
O FIRMIE

Meble Jaś to firma z tradycjami. Z roku na rok poszerzamy naszą bogatą ofertę, zwiększając również obszar działania. W chwili obecnej obsługujemy Klientów zarówno z Wrocławia, jak i okolic. Główny profil działalności polega na produkcji i montażu mebli typowych (w standardowym układzie) oraz mebli na wymiar. Szybko i profesjonalnie realizujemy zatem tradycyjne projekty, jak i oryginalne zamówienia na meble.

Meble indywidualnie dopasowane, czyli meble na wymiar

Każde wnętrze jest inne i musi odpowiadać indywidualnemu charakterowi jego mieszkańców. Powinno być również funkcjonalne i ustawne. Tymi zasadami kierujemy się tworząc dla projekty mebli na zamówienie. Przed podjęciem prac staramy się także dokładnie poznać Państwa oczekiwania i preferencje. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować najbardziej odpowiedni projekt. Po zaakceptowaniu zaproponowanego szkicu, przechodzimy do fachowej i szybkiej realizacji mebli na wymiar. Do produkcji mebli i wykonania projektu używamy najwyższej jakości materiałów. Następnie montujemy je i dopracowujemy w najdrobniejszych szczegółach.

Zamów meble na wymiar - obsługujemy Wrocław i okolice

W naszym bogatym portfolio znajdują się setki projektów mebli na wymiar. Wyposażamy zarówno mieszkania, tworząc meble do salonu, kuchni czy sypialni, jak również lokale biurowe i sklepowe. Oferujemy bogatą kolorystykę i dużą gamę materiałów wykorzystywanych do produkcji mebli. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie w dowolnym punkcie Wrocławia i jego okolic. Nasze bogate doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście gwarantują dobrze wykonaną pracę, której efekt można podziwiać latami...

Meble Jaś – najwyższa jakość mebli na zamówienie

Gwarantujemy wysoką jakość produkowanych przez nas mebli na wymiar i mebli typowych. Do produkcji używamy nowoczesnych podzespołów meblowych najwyższej jakości takich firm jak: Blum, Hettich, Peka, Rejs, Sevroll, Zobal.

W celu uzyskania szerszych informacji na temat naszej działalności zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi stronami serwisu:

  • OFERTA: szczegółowy opis profilu działalności naszej firmy, poznaj nasze możliwości i szeroką ofertę materiałów i akcesoriów meblowych jakie wykorzystujemy do produkcji mebli na wymiar.
  • PROJEKTY: projekty komputerowe zestawów meblowych.
  • GALERIA: W galerii zdjęć znajdziesz fotografie wykonanych przez nas mebli.
  • REFERENCJE: opinie osób, które skorzystały już z naszych usług.
  • KONTAKT